سرمایه گذاری در صنعت نساجی - فرصت امروز


سرمایه گذاری در صنعت نساجی

  • گروه : کسب و کارهای پوشاک و زیورآلات
  • استان: سراسر کشور, آذربایجان شرقی, آذربایجان غربی, اصفهان, چهارمحال و بختیاری, قزوین
  • بودجه: کمتر از 100 میلیون تومان
  • آخرین بروزرسانی: شنبه, 07 اسفند 1395

اطلاعات در راه اندازی کسب و کار

1. «فرصت امروز» از هزینه های میلیاردی یک صنعت کلاسیک گزارش می دهد / سرمایه‌گذاری در تار و پودهای خاردار نساجی >

امروز قرار است در حوزه نساجی سرمایه‌گذاری کنیم. قرار است بزنیم به دل تار و پودهای خاردار پر از ریسک سال‌های اخیر این صنعت. دل و جرات زیادی می‌خواهد، اما اخیرا برنامه‌هایی از طرف دولت اعلام شده مبنی بر حمایت از تولید داخلی و اختصاص تسهیلاتی به سرمایه‌گذاران که همین امر هم کافی بود تا ما که اصولا ملتی ریسک‌پذیر هستیم، بار دیگر چشم‌مان را ببندیم و عشق‌مان را به کار بیندازیم تا برای شما از فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه تولید نخ نساجی بنویسیم.

مشاهده ادامه مطلب >

 


 

 2. محمد کاظم عمید، معاونت فنی انجمن صنایع نساجی ایران در گفت و گو با «فرصت امروز» / این صنعت را دریابید >

این روزها اکثر کسانی که دستی بر هنر دارند مشغول بافت بافتنی های زیبا برای عزیزان خود هستند. بازار حسن  آباد با باران پاییزی و سرد شدن هوا رونقی دوباره یافته است. اما چیزی که در این میان مطرح است گرفتن نبض این بازار توسط کامواهای ترکیه ای است.  در این باره «فرصت امروز» گفت و گویی را با محمد کاظم عمید، معاونت فنی انجمن صنایع نساجی ایران داشته است که در ادامه می خوانید.

مشاهده ادامه مطلب >

 


 

3. گزارشی درباره ملزومات صنعت نساجی و پوشاک / زیپ و دکمه هم وارد می شود >

دکمه لباس سال هاست وارد زندگی ما شده و این محصولات جانبی همیشه در کنار ما و روی انواع پوشش ها نصب شده اند، اما این روند تقریباً از یکی، دو قرن پیش، به نوعی تجارت یا صنعت در بخش های مختلف اجتماعی تبدیل شد و اگرچه هنوز هم به نوعی در گروه زیورآلات می  توان برخی تولیدات را مشاهده کرد ولی از آن دوره تاکنون تجارتی بزرگ یعنی چندین برابر ساکنان کره زمین را مهیا کرد.

مشاهده ادامه مطلب >

 


 

 4. «فرصت امروز» وضعیت کسب وکار صنعت نساجی را بررسی می کند / از قافله جهانی عقب مانده ایم

صحبت از سرمایه گذاری در صنعت پوشاک در شرایط امروز حاکم بر این صنعت شاید به نظر بسیاری از افراد بیشتر شبیه به یک شوخی باشد چرا که مشکلات صنعت پوشاک و نساجی در کشور انگار هیچ راه و چاره ای جز تعطیلی تدریجی خرده تولیدی ها و حتی شرکت های معتبر این صنعت باقی نمی گذارد. صنعت نساجی و به دنبال آن صنعت پوشاک کشور که روزی حرف های زیادی در بازار های منطقه برای گفتن داشت، حالا به یک بازار وارداتی برای چین، ترکیه و کشور هایی از این دست تبدیل شده است.

مشاهده ادامه مطلب >

 


 

5. دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک در گفت وگو با «فرصت امروز» خبر داد / فعالیت شرکت های خارجی عرضه پوشاک در ایران ساماندهی می شود

بخش نامه شیوه جدید صدور گواهی فعالیت نمایندگان و شعب شرکت های خارجی عرضه کننده پوشاک در ایران، هفته پیش به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ها ابلاغ شد؛ اقدامی که به گفته دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک برای نخستین بار اتفاق می افتد تا شاید بازار آشفته و بی نظم این کالا را سروسامان بدهد.

مشاهده ادامه مطلب >

 


 

6. روند رو به رشد صنعت ماشین‌ آلات در نساجی >

یکی از بخش‌های مهم تجارت جهانی نساجی، بخش ماشین‌آلات فنی این صنعت است. در دنیای امروز با گسترش فناوری‌های جدید، تحولی عظیم در تولید نساجی جهان صورت گرفته و آن هم گسترش ماشین‌های پیشرفته در تولیدات پارچه است که باعث رشد و شکوفایی هر چه بیشتر این صنعت شده است. در این گزارش تلاش می‌شود جایگاه صنعت ماشین‌آلات مربوط به نساجی در سطح جهان تبیین شده و بزرگ‌ترین کشورهای تولیدکننده این بخش معرفی شوند.

مشاهده ادامه مطلب >

 


 

7. بررسی شرایط سرمایه‌گذاری در قدیمی‌ترین صنعت کشور / درهای سرمایه‌گذاری برای نساجی باز می‌شود؟

از میان 217 اولویت اعلام شده سرمایه‌گذاری از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، 12 سهم متعلق به صنعت نساجی کشور است که با وجود کوچک شدن بازارش، هنوز در حال جنگیدن برای بقا است.

مشاهده ادامه مطلب >

 


 

 

در ارتباط با این کسب و کار بخوانید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی