راه اندازی و سرمایه گذاری در شیرآلات ساختمانی - فرصت امروز


ورود به صنعت شیرآلات ساختمانی

اطلاعات در راه اندازی کسب و کار

1. صنعت شیرآلات ایران و جهان در آینه آمار و ارقام / در انتظار صادرات 100 میلیون دلاری >

هر بخش از زندگی را که نگاه کنید در سایه امری به نام تولید نفس می کشد. حال چه این تولید در محدوده جغرافیایی کشورمان باشد و چه در کشور دیگری. اما این داستان زمانی ریتمی دلخواه به خود می گیرد که گره های سرنوشتش حتی با فراز و فرودهای بسیار هم که باشد، در کشورمان گشوده شود.به ویژه وقتی صحبت از کالایی است که زندگی را در قالب ساختمان ها جریان می دهد؛ کالایی به نام شیرآلات بهداشتی ساختمان که شاید مهم ترین وظیفه شان جریان آب به عنوان عامل حیات باشد.

مشاهده ادامه این مطلب >

 


 

2. گزارشی از روند رشد بازار جهانی شیرآلات تا سال 2020 / رشد سالانه 9 درصدی > 

سیستم های لوله کشی آب در ساختمان های مسکونی و غیرمسکونی امروز یکی از مهم ترین بخش های صنعت ساخت و ساز به شمار می رود که صنایعی مربوط به خود را به وجود آورده اند. در این میان، صنعت شیرآلات یکی از صنایع مهم و پرکاربرد دنیای امروز به شمار می رود که به صورت چشم گیری وارد عرصه بازار جهانی شده است، به طوری که بخش تولیدی برجسته ای را در دنیای امروز رقم زده است.رشد شهرنشینی، تغییر سبک زندگی، افزایش درآمدها و از همه مهم تر، بالا رفتن روند ساخت و ساز، از جمله عوامل مهمی هستند که تقاضا برای صنعت مذکور را افزایش داده اند.

مشاهده ادامه این مطلب >

 


 

3. گزارش «فرصت امروز» از بازار شیرآلات بهداشتی در ایران / صادرات 100میلیون دلاری را محقق می کنیم >

هر بخش از زندگی را که نگاه کنید در سایه امری به نام تولید نفس می کشد. حال چه این تولید در محدوده جغرافیایی کشورمان باشد و چه در کشور دیگری. اما این داستان زمانی ریتمی دلخواه به خود می گیرد که گره های سرنوشتش حتی با اوج و فرودهای بسیار هم که باشد، در کشورمان گشوده شود. به ویژه وقتی صحبت از کالایی است که زندگی را در قالب ساختمان ها جریان می دهد.

مشاهده ادامه این مطلب >

   


 

 5. ایده‌ هایی به دنبال سرمایه / شیرآلات صنعتی هوشمند >

آمارها نشان می‌دهند که هر فرد به‌طور متوسط در طول شبانه‌روز بین سه تا چهار و نیم لیتر آب آشامیدنی را از طریق شیر دستشویی هدر می‌دهد.

بنابراین هر فرد به‌طور متوسط در طول مدت یک‌سال بین 1095 تا 5/ 1642لیتر آب آشامیدنی معادل ۷۳۰ تا 1095 بطری 1/5 لیتری آب آشامیدنی را فقط از طریق شیر دستشویی هدر می‌دهد اما اکنون با استفاده از محصول جدید چشمی شیر می‌توان در مصرف آب آشامیدنی به راحتی صرفه‌جویی چشمگیری کرد.

مشاهده ادامه این مطلب >

 


 

6. مدیرعامل شرکت شیرآلات راسان در گفت‌وگو با «فرصت امروز»: / «ارزش افزوده» مهم‌ترین مشکل صنعت شیرآلات بهداشتی >

مدیرعامل شیرآلات راسان معتقد است مهم‌ترین مشکل این صنعت دشواری «به‌روز کردن دفاتر قانونی برای محاسبه ارزش افزوده، هر سه ماه یکبار» است که که باید سازمان امور مالیاتی نسبت به حل آن اقدامی جدی صورت دهد. محمد حسن مرجانی درباره صنعت شیرآلات بهداشتی و مشکلات حال حاضر این صنعت با«فرصت‌امروز» به گفت‌وگو پرداخت.

مشاهده ادامه این مطلب >

 


 

7. گزارش «فرصت امروز» از فعالیت در فروشگاه شیرآلات و تاسیسات ساختمانی / فروش کافی نیست، به فکر خدمات باشید > 

تاسیسات ساختمانی یکی از ملزومات خانه را تشکیل می‌دهد و بدون آنها در دنیای امروزی زندگی تقریبا غیرممکن است. افرادی که در شغل فروش شیرآلات و تاسیسات ساختمانی فعال هستند، ادعا می‌کنند که شغلشان با وجود مشتریان فراوان، زحمت زیادی هم دارد. به همین دلیل یک روز را با چند فعال این حوزه گذراندیم تا با زیر و بم این کار از نزدیک آشنا شویم.

مشاهده ادامه این مطلب >

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی