سرمایه گذاری در آب معدنی - فرصت امروز


سرمایه گذاری در آب معدنی

اطلاعات در راه اندازی کسب و کار

1. کسب‌وکاری مثل آب خوردن >

با توجه به هشدارهای اخیر مسئولان در ارتباط با کم‌آبی، به نظر می‌رسد اگر وضعیت تنش آبی ادامه پیدا کند در آینده‌ای نه چندان دور، با مشکل جدی برای تامین آب مواجه خواهیم شد.

مشاهده ادامه مطلب >

 


 

2. چالش #دماوندچلنج برند آب معدنی دماوند / بطری رو بچرخون! >

یکی از چالش هایی که همانند چالش سطل یخ و چالش مانکن در دنیا مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت، چالش فلیپ باتل یا چرخاندن بطری بود. به این صورت که فرد باید بطری آب را طوری پرتاب کند که دوباره صاف روی زمین فرود آید.با توجه به اینکه این کار به مهارتی خاص نیاز داشت افراد مختلفی در دنیای مجازی یکدیگر را به چالش طلبیدند و از کار خود فیلم گرفته و در فضای مجازی منتشر کردند.

مشاهده ادامه مطلب >

 


 

3. نگاهی به آگهی چاپی آب معدنی دی دی واتر / پیام خیرخواهانه >

در طرح آگهی چاپی سعی شده تمامی اهداف برند گنجانده شود. آب معدنی  دی دی واتر چند وقتی ا ست در بازار حضور دارد و با ارائه محصولاتش با در بطری هایی به رنگ متفاوت سعی دارد پیام خیرخواهانه خود را به مخاطبانش منتقل کند. این برند مدتی ست طرح آگهی چاپی خود را اکران کرده است.

مشاهده ادامه مطلب >

 


 

4. در گفت‌وگو با «فرصت امروز» صورت گرفت / دفاع دبیر انجمن آب معدنی از سلامت آب‌های بسته‌بندی >

بحران کم آبی کشور را فراگرفته و چالش‌هایی برای بخش‌های کشاورزی، صنعت و آشامیدنی ایجاد کرده است. کاهش بارندگی و مدیریت نامناسب منابع آب‌های زیرزمینی، نه‌تنها بر میزان ذخایر آبی تأثیرگذار بوده، بلکه بر کیفیت آن نیز اثر فراوان گذاشته است. شور شدن آب‌های زیرزمینی، لب شوری خاک، ورود پساب‌ها و آلودگی آب‌های سطحی و زیرزمینی تمامی بخش‌های مصرفی مانند کشاورزی، آشامیدنی و صنعت را با چالش‌هایی همراه کرده است.

مشاهده ادامه مطلب >

 


 

5. سرمایه گذاری در تولید آب معدنی >

نمی‌دانم یادتان هست یا نه، اما چند ماه پیش در همین صفحه موضوع سرمایه‌گذاری در تولید آب‌معدنی را با شما در میان گذاشتیم و درباره آن مفصل صحبت کردیم. گزارش زمانی تنظیم شده بود که رعایت جانب احتیاط را شرط ورود به این بازار می‌دانست، زیرا در آن زمان رییس اتحادیه از رکود بازار آب‌معدنی گفت و تاکید کرد که هم‌اکنون بسیاری از کارخانه‌ها برای فروش آماده هستند.

مشاهده ادامه مطلب >

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی