راه اندازی و مدیریت خشکشویی - فرصت امروز


راه اندازی کسب و کار و مدیریت خشکشویی

اطلاعات در راه اندازی کسب و کار

1. گزارشی از راه‌اندازی خشکشویی / این لباس‌های اتوکشیده >

از قدیم‌الایام تا امروز لباس نقش مهمی در زندگی بشر داشته است. لباس گذشته از جنبه پوشانندگی كه پیوسته مدنظر بوده و به نوعی نخستین اختراع بشر محسوب می‌شود و همواره او را از گرما و سرما، مصون داشته، در مرور زمان نوعی، جنبه نمایشی نیز یافته است و بدین منظور چه هنرها كه در تزیین آن و چه ابداعات و ابتكاراتی در تحقق این امر به کار نرفته است. 

مشاهده ادامه مطلب >

 


 

2. گزارش «فرصت امروز» از چگونگی مدیریت خشکشویی / هنگام سود بردن فرارسید >

در ایام پایانی سال آنقدر حجم کارهای خانه زیاد می‌شود که برخی خانوارها ترجیح می‌دهند کارهایی مانند نظافت منزل و شست‌وشوی لباس‌ها را به افرادی که در این حوزه فعالیت دارند، بسپارند. در این ایام لباس‌هایی که باید شسته شوند بسیارند، به همین دلیل در ماه پایانی سال خشکشویی‌ها فرصت سرخاراندن هم ندارند. شما به‌عنوان مدیر یک مجموعه خدماتـــی خشکشـــویی می‌توانید بهترین استفاده را از این فرصت به دست آمده انجام دهید. گزارش «فرصت امروز» در مورد این است که شما چگونه می‌توانید با استفاده از ‌فرصت امروز‌ خود سودآوری فردای‌تان را تضمین کنید.

مشاهده ادامه مطلب >

 


 

3. نگاهی به خدمت جدید خشکشویی پاکان به نام «تقدیم» / بازاریابی نوعدوستانه با داد و ستد لباس >

مسلما همه ما لباس‌هایی داریم که مدت‌هاست آنها را نپوشیده‌ایم یا اصلاً نخواهیم پوشید و نمی‌دانیم با آنها چه کنیم! بسیاری هم هستند که همیشه دل‌شان آرزوی لباس‌هایی را دارد که به هزار و یک دلیل نتوانسته‌اند، داشته باشند. «تقدیم» طرح مسئولیت اجتماعی پاکان است که دقیقا روی همین مسئله دست گذاشته است. پاکان لباس‌های تقدیمی را جمع‌آوری، شست‌وشو و دسته‌بندی می‌کند و پلی است برای تقدیم لباس‌ها به نیازمندان. این جملات روی طرح جدید خشکشویی پاکان حک شده و مشتریان را تشویق به تماس با خشکشویی و تحویل لباس‌ها و گذاشتن در جعبه تقدیم می‌کند.

مشاهده ادامه مطلب >

 


 

 4. تبلیغات خلاقانه برای معرفی خدمات سرویس سیار یک خشکشویی / تبلیغات چاپی با طرح اوریگامی ماکت لباس >

یک خشکشویی در مشهد برای معرفی خدمات سرویس رایگان خود دست به ابتکار جالبی زده است. این خشکشویی تبلیغاتی را انجام داده که نه تنها هیچ مزاحمتی برای مشتری ایجاد نمی‌کند، بلکه حتی باعث شده که مشتری آگهی تبلیغاتی این شرکت را برای مدتی نزد خود نگه دارد. «ردا» خشکشویی مدرن و مجهزی در مشهد است که خدمات مختلفی را به مشتریان ارائه می‌کند.

مشاهده ادامه مطلب >

 


 

5. وقتی شیشه ویترین رسانه می‌ شود / این ابتکار در تهران اتفاق افتاد >

هر عابری که پیام روی شیشه را می‌دید، لحظه‌ای بی‌حرکت می‌ماند و با لبخندی به لب به راه خود ادامه می‌داد. خیابان سپهبد قرنی یکی از خیابان‌های پررفت‌وآمد تهران است. هر روز شاید هزاران عابر از این خیابان عبور می‌کنند، حال اگر از میان هزار عابر، 200 نفر نیز به طرح شیشه ویترین خشکشویی پاکان نگاه کنند، این بنگاه اقتصادی حتما به هدف تبلیغاتی و پیام‌رسانی خود رسیده است.

مشاهده ادامه مطلب >

در ارتباط با این کسب و کار بخوانید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی