سرمایه گذاری در حوزه فرآوری حبوبات / 600 میلیون تومان، سرمایه در گردش - فرصت امروز


سرمایه گذاری در حوزه فرآوری حبوبات / 600 میلیون تومان، سرمایه در گردش

اطلاعات در راه اندازی کسب و کار

حسین ملک حسینی از تولیدکنندگان حبوبات در استان مرکزی است. او درباره صنعت حبوبات و فرآوری آنها به «فرصت امروز» می گوید: این صنعت فرصتی مناسب برای ورود علاقه مندان برای سرمایه گذاری است و در صورت رعایت موارد مختلف زمان برگشت سرمایه مناسب حدود یک سال است.

او در ادامه توضیح می دهد: از دیدگاه اقتصادی طرحی توجیه دارد که بازگشت سرمایه در آن کوتاه و سریع باشد، از این دیدگاه فرآوری حبوبات می تواند گزینه ای برای جوانان و فارغ التحصیلان رشته کشاورزی باشد.

 

این تولیدکننده حبوبات می افزاید: یافتن بازار و مشتری برای فروش تولیدات از الزامات موفقیت در این بخش است زیرا سرمایه در گردش کارخانه دار به حدود 500 تا 600میلیون تومان بالغ می شود و در بسیاری از موارد خریداران محصولات را به صورت چکی و با فرصت های سه ماهه تسویه می کنند.

ملک حسینی از چالش های اساسی صنعت حبوبات و فرآوری آنها هم صحبت می کند و ادامه می دهد: خشکسالی بزرگ ترین تهدید برای کشاورزان حبوبات کار و کارخانه های فرآوری و بسته بندی است، در اکثرمناطق کشور آبیاری محصولات هنوز به صورت غرقابی با عملکرد پایین صورت می پذیرد و در صورت ادامه این روند در پنج تا شش سال آینده کشاورزان زیادی به دلیل عدم دسترسی به منابع آبی باکیفیت کار خود را از دست می دهند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی