راه اندازی سایت پرواز بالن - فرصت امروز


راه اندازی کسب و کار سایت پرواز بالن

اطلاعات در راه اندازی کسب و کار

1. گزارشی از راه‌اندازی یک سایت پرواز / یک ساعت در بالن >

اسمش که می‌آید ناخودآگاه یاد داستان‌های دوست‌داشتنی ژول‌ورن می‌افتم، به‌خصوص کتاب «پنج هفته در بالن.» یادش بخیر! آن وقت‌ها که این کتاب را می‌خواندم، خط به خط داستان مانند فیلم از مقابل چشمانم می‌گذشت. به این فکر می‌کردم که آیا واقعا می‌شود روزی سوار بالن بشوم و از فاصله مثلا 500متری زمین و زیبایی‌هایش را تماشا کنم؟ شاید آن روزها این موضوع، تخیلی بیش نبود، اما شاید باور نکنید امروز این رؤیا به واقعیت تبدیل شده و در همین دماوند، سایتی برای پرواز بالن وجود دارد که علاقه‌مندان را به ماجراجویی می‌طلبد. 

مشاهده ادامه مطلب >

 


 

2. سوار بر بالن سرمایه >

توجه به انواع روش‌هــای جذب گردشگر در ایران و سایر کشورها بسیار مورد توجه است ما هم پیش از این راه‌های جذب گردشگر از طریق گردشگری دریایی تا هوایی و زمینی را به شما پیشنهاد داده‌ایم. در این کلاف می‌خواهیم اشاره‌ای بکنیم به گردشگری هوایی آن هم از نوع بالن سواری.

مشاهده ادامه مطلب >

 


 

3. بالن رستوران‌های پرنده >

همه افراد در طول روز زمانی را برای پرداختن به ایده‌های احمقانه صرف می‌کنند. زمانی که شما رویایی را در ذهن می‌پرورانید و تصور می‌کنید شاید ایده شما بسیار احمقانه و غیر‌قابل اجرا باشد درست همان زمانی است که فردی به دنبال اجرایی کردن ایده‌هایی است که تا چند قرن گذشته، چند سال گذشته یا حتی چند ماه قبل از آن احمقانه، بعید و دور از ذهن به نظر می‌رسیده است. همه پیشرفت‌ها و تکنولوژی بشر مدیون و مرهون افرادی است که در زمان خود انسان‌های احمقی به نظر می‌رسیدند و از نگاه دیگران ایده‌های احمقانه‌ای در ذهن داشتند. شاید اگر 100سال پیش در رابطه با ایده تلفن همراه با کسی صحبت می‌کردید شما را انسان احمق و خیال‌پردازی می‌دانست اما این ایده و بسیاری از ایده‌های دیگر که زمانی بعید، احمقانه و دور از ذهن به نظر می‌رسید امروزه به فرصتی برای سودآوری شرکت‌های بزرگ چندملیتی تبدیل شده است.

مشاهده ادامه مطلب >

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی