راه اندازی نانوایی - فرصت امروز


راه اندازی کسب وکار نانوایی

اطلاعات در راه اندازی کسب و کار

1. تولید نان های رژیمی از نگاه «فرصت امروز» / سرمایه گذاری روی تندرستی مردم >

بیشترین مشکلات گوارشی ایرانیان ناشی از مصرف نان های سفید و سنتی است. استفاده از نان سفید در اکثر کشورهای جهان به صفر رسیده است و این کشورها به سمت مصرف نان های تیره که سبوس بیشتری هم دارند گرایش پیدا کرده اند، این در حالی است که در ایران مصرف نان لواش با 64درصد بیشترین سهم مصرف را به خود اختصاص داده است.

مشاهده ادامه مطلب >

 


 

2. بررسی وضعیت تولید یکی از ارکان اصلی تأمین احتیاجات غذایی انسان / تولید نان صنعتی و چالش های بی شمار >

متولیان و متخصصان آرد و نان در ایران دهه های پر فراز و نشیبی را در جهت بهبود كیفیت نان، مسئله یارانه ها، ضایعات، قیمت نان، بهداشت نانوایی ها، آموزش نانوایان و نهایتاً تقابل بین نان صنعتی و سنتی داشته اند. یکی از بزرگ ترین چالش های سرمایه گذاری در این حوزه وابستگی ذائقه مردم به نان های سنتی و کاهش تمایل نسبت به مدل صنعتی این محصول است.

مشاهده ادامه مطلب >

 


 

 3. گفت‌ و گوی «فرصت امروز» با محمد رضا نظرنژاد، رییس اتحادیه نانوایی سنگکی / اگر مدیریت زمان نباشد، هیچ نیست >

مدتی است اعطای مجوز نانوایی در تهران به حالت تعلیق درآمده و همین امر باعث شده تا اجاره مغازه‌های جوازدار این حوزه رونق بگیرد. ممکن است شما هم یکی از فعالان این صنف باشید و به قول معروف چم و خم کار دست‌تان باشد اما قطعا نکاتی که در این گزارش می‌خوانید با حرفه‌ای که فرا‌گرفته‌اید تفاوت دارد. مدیریت در یک نانوایی سنگکی کار ساده‌ای نیست و این سختی از زبان رییس اتحادیه نانوایی سنگکی شنیدنی است.

مشاهده ادامه مطلب >

 


 

4. برای مبارزه با مفاسد و رانت اقتصادی و فروش آزاد / سامانه ملی و جامع مدیریت فروش آرد کشور رونمایی شد >

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران از راه‌اندازی سامانه ارزشمند ملی و جامع مدیریت فروش آرد کشور برای گسترش و توسعه دولت الکترونیک و با هدف مبارزه با مفاسد و رانت اقتصادی و فروش آزاد آرد خبرداد. به گزارش ایرنا شرکت بازرگانی دولتی ایران، علی قنبری در مراسم رونمایی طرح ملی سامانه جامع مدیریت فروش آرد کشور با تاکید بر اینکه این طرح در راستای توسعه دولت الکترونیک و از سیاست‌های راهبردی دولت است، افزود: پس از ثبت سفارش اینترنتی سهمیه آرد توسط نانوایان، پول آرد به حساب کارخانجات آرد در سامانه واریز می‌شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی