تولید کلید برق و پریز

اطلاعات در راه اندازی کسب و کار

1. گزارشی از سرمایه گذاری در بازار تولید کلید برق و پریز / 300 تا 550 نفر؛ اشتغال زایی هر واحد تولیدی >

مجید کریمی، مدیر فروش شرکت توسا در گفت وگو با «فرصت امروز» در رابطه با سرمایه گذاری در این صنعت می گوید: سرمایه گذاری در این صنعت بستگی به تنوع و کیفیت تولید دارد. سرمایه گذاری که تمایل به تولید متنوع این محصول با کیفیت بالاتر را داشته باشد، بدون شک لازم است سرمایه بیشتری را برای سرمایه گذاری هزینه کند، در این صورت فرصت های اشتغال بیشتری را نیز به وجود میِآورد.

مشاهده ادامه مطلب >

 


 

2. تولید کننده های ایرانی از پس بازار برمی آیند / کارخانه های داخلی به انبار اجناس چینی تبدیل شده اند >

حسین درودیان، رئیس اتحادیه الکتریک تهران می گوید حدود 20 تولیدکننده ایرانی در بازار کلید و پریز برق فعالیت می کنند و 70درصد از نیاز بازار ایران به وسیله تولیدات برندهای داخلی تامین می شود. هرچند این میزان از تولید باعث نشده که دروازه های واردات بسته شود و همچنان از کشورهایی چون چین،  ترکیه،  آلمان و فرانسه نیز کلید و پریز برق به کشور وارد می شود.

مشاهده ادامه مطلب >

 


 

3. گزارش «فرصت امروز» از بازار لوستر و الکتریکی های لاله زار / بازار های پر برق و نور >

تولید لوستر و چراغ در ایران یکی از تولیدات قدیمی است و چون این کار بسیار ظریف و حساس است نیاز به دقت و سلیقه بسیاری دارد. بنابراین می توان گفت این صنعت در ایران یکی از صنایع موفق بوده و ذوق و سلیقه ایرانی در گسترش و ارتقای آن در کشور موثر بوده است. تولید لوستر و اقلام نوری نیاز به هنر و مهارت فراوان دارد و باید در تولید آن ریزه کاری های فراوان را به کار گرفت.

مشاهده ادامه مطلب >

 


 

4. فعالیت‌ های دانش‌ بنیان نیاز به حمایت و سرمایه دارند / چراغ علم را با کلید های هوشمند روشن کنیم >

در راستای ترویج تکنولوژی با هدف مدرن‌سازی جامعه با استفاده از تخصص‌های نیروی انسانی و ایده‌های نو، بسیاری از نوآوران فناوری‌های علمی جدید را به ثمر رسانده‌اند. این تکنولوژی و فناوری‌ها دامنه بسیار وسیعی را در همه حوزه‌ها بر خود گرفته و طرح‌های جدیدی برای دنیایی مدرن و پیشرفته‌تر ظهور پیدا کرده است.

مشاهده ادامه مطلب >

دیدگاه‌ها  

0 #1 م.ح.حیاتی 1396-03-15 11:06
سلام علیک.در تیتر "تولید کلید و پریز" نوشته شده با سرمایه کمتر از 100میلیون تومان ولی در ادامه مطلب ، سرمایه مورد نیاز 2میلیارد تومان گفته شده. کدام درست است؟
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895434

021.88895433

[email protected]

شبکه های اجتماعی فرصت امروز

منو موبایل